کوبیکل تابلو برق چیست؟

کوبیکل تابلو برق چیست؟

CUBIC یا سیستم های مدولار مکعبی که یکی از کارآمدترین و ایمن ترین راه حل های محفظه در بازار است. سیستم مدولار یک سیستم محفظه ای برای تابلوهای برق است که امکان ساخت هر نوع تابلو برق فشار ضعیف را فراهم می کند. همچنین بسیار سازگار بوده و تطبیق پذیری را در مورد تنظیمات ارتفاع، عرض و عمق ارائه می دهد.

 

مشاهده محصولات ایران پارس الکتریک: https://iranparselectric.com/

کوبیکل، محفظه تابلو برق برای انواع صنایع

CUBIC برای انواع تابلو برق در هر نوع صنعتی استفاده می گردد. راه حل هایی برای تامین برق مورد نیاز قابل اجرا برای معادن، کشتی ها، بیمارستان ها، نیروگاه ها، آسیاب های بادی و غیره ارائه می کنند. سیستم مدولار CUBIC بر اساس مفهومی از ماژول های استاندارد برای ساخت تابلوهای برق است. با تعداد نسبتاً کمی از قطعات استاندارد، می توان یک محفظه سفارشی از اجزای استاندارد ساخت.

با سیستم مدولار، انتخاب قطعات کاملاً با شماست. تطبیق پذیری در مورد عرض، ارتفاع و عمق به این معنی است که پانل را می توان با محل نصب آن طراحی کرد و به طور معمول تضمین می کند که پانل را می توان اصلاح کرد یا گسترش داد. تطبیق پذیری به این معنی است که سیستم مدولار آسان و سریع مونتاژ می شود و استفاده از نیروی کار و کنترل هزینه های اضافی را آسان می کند.

 

کوبیکل، محفظه تابلو برق برای انواع صنایع
کوبیکل، محفظه تابلو برق

مشاهده محصولات ایران پارس الکتریک: قیمت تابلو برق

آزادی مونتاژ نوع تابلو برق مورد نیازتان

سیستم مدولار CUBIC بر اساس اندازه ماژول اصلی 192 میلی متر ساخته شده است که با 12 رقم بدون اعشار قابل تقسیم است. اندازه ماژول، که حداکثر تطبیق پذیری را تضمین می کند و محفظه ای که نیازها و خواسته های کاربر نهایی، مشتری و مشاور را برآورده می کند، انتخاب سیستم مدولار برای ساخت تابلوهای برق طیفی از مزایا و فرصت ها را فراهم می کند از جمله:

  • توزیع برق مطمئن
  • سهولت در ایجاد تغییرات و بازآرایی در تابلو برق
  • آزادی انتخاب قطعات الکتریکی و تابلو برق از سازنده قطعه مورد نظر شما
  • مونتاژ آسان و صرفه جویی در زمان با ابزار بسیار کم
  • زمان تحویل کوتاه
  • سازگار برای مقاومت در محیط های خشن، مرطوب و حتی خصمانه تا  ip54

سخن آخر

اینکه تطبیق پذیری سیستم مدولار، امکان ساخت یک راه حل تابلو برق را برای تقریباً هر هدف و صنعتی فراهم می کند. در هر جایی که نیاز به عملکرد ایمن، مطمئن و کارآمد تابلو برق و تجهیزات وجود دارد. تطبیق پذیری سیستم مدولار با این واقعیت مشخص می شود که راه حل های CUBIC در صنایع مختلفی مانند OEM، معدن، زیرساخت، دریایی، صنعت تولید، نیروگاه ها، انرژی های تجدیدپذیر، فراساحلی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

مطالعه مقاله برسی تابلو برق سیواکن از سایت ایران پارس الکتریک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.