تابلو برق ایستاده سیواکن

تابلو برق ایستاده سیواکن

قیمت تابلو سیواکن

فروشگاه ایران پارس الکتریک سازنده تابلو برق های تیپ سیواکن (Sivacon) را در ابعاد استاندارد در سطح کشور می باشد ، این تابلو ها داری سه مدل سری S8، 8PV و 8PT میباشند ، سلول سیواکن با جنس ورق گالوانیزه و ضخامت ورق  2 میلیمتر و IP 55 تولید میگردند. برای خرید تابلو برق در انواع مختلف میتوانید تا فروشگاه ایران پارس الکتریک تماس حاصل فرمایید.

 

  • قیمت تابلو برق سیواکن ارتفاع 210 عرض 60 عمق 60  25/000/000 تومان
  • قیمت تابلو برق سیواکن ارتفاع 210 عرض 80 عمق 60  27/000/000 تومان
  • قیمت تابلو برق سیواکن ارتفاع 210 عرض 60 عمق 80  27/000/000 تومان
  • قیمت تابلو برق سیواکن ارتفاع 210 عرض 80 عمق 80  30/000/000 تومان
تولید کننده تابلو برق سیواکن در ایران پارس الکتریک

تولید تابلو برق طرح سیواکن

 

باید گفت با توجه به نوسانات قیمت ها در بازار امروز و تاثیر آن بر کالاهای تولیدی از جمله محصولات الکترونیکی، برای اطلاع از قیمت به روز توصیه میشود از طریق راه های ارتباطی با فروشگاه ایران پارس الکتریک تماس حاصل نمایید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

قیمت فروش تابلو برق طرح سیواکن

ویژگی های تابلو برق سیواکن

 

از پرکاربردترین نوع تابلو برق ها تابلو برق سیواکن هستند که برای نصب به فضاهای بزرگ نیاز دارند. بدنه آنها دارای جزئیات و پیچیدگی های خاصی است که از طرفی نیز بسیار انعطاف پذیرند و امکان کم یا زیاد کردن سلول ها در طرح توسعه آنها وجود دارد. این نوع تابلوها به صورت دیواری، ایستاده معمولی و کشویی ساخته میشوند که هر نوع آن پیچیدگی و ساختار مخصوص به خود را دارد. مهم این است که این سلول ها بسیار مستحکم، زیبا و انعطاف پذیرند.

جدول قیمت تابلو های ایستاده تیپ سیواکن

تابلو با ضخامت ورق 2عمق تابلوارتفاع تابلوعرض تابلوقیمت (تومان)
تابلو سیواکن602106025/000/000
تابلو سیواکن602108027/000/000
تابلو سیواکن802106027/000/000
تابلو سیواکن802108030/000/000
قیمت تابلو برق سیواکن
کارگاه تولیدی تابلو برق سیواکن

چگونگی نوع تولید تابلوهای برق سیواکن

 

در بخش مکانیکی در ابتدا ورق های فلزی مطابق نقشه های از پیش طراحی شده توسط دستگاه های گیوتین برش می خورند. در مرحله بعد بوسیله ی دستگاه پانچ CNC ورق های برش خورده پانچ کاری می شوند و به مرحله ی بعدی یعنی مرحله ی خمکاری وارد می شوند و با دقت بالا توسط دستگاه خم کن در محل های مشخص شده خم کاری می شوند. و به مرحله نهایی یعنی مونتاژ سلول سیواکن فرستاده می شوند و توسط پیچ های مخصوص به چارچوب یا شاسی اصلی سلول سیواکن متصل می شوند.

مشاهده دیگر محصولات ایران پارس الکتریک : 

تابلوهای SIVACON  ترکیبی هوشمندانه از طراحی مقرون به صرفه و متغیر قیمت تابلو برق استیل است که  ، نصب تجهیزات صنعتی برق را  با کیفیت بالا در یک اتاقک امکان‌پذیر می کند.

یکی از مزایای تابلوی هوشمند SIVACON  منعطف بودن به چالش های پیش روی طراحان می باشد.کاربردهای معمول این نوع تابلو برق را می توان در صنایع شیمیایی ، نفت و گاز ، نیروگاهی ، مراکز داده و امکانات زیر ساخت وهمچنین در کلیه صنایع فرآیندی مشاهده کرد.

قیمت تولید و پخش تابلو برق سیواکن در تابلو برق سازی

انواع تابلو برق سیواکن

 

به‌طور کلی تابلو برق سیواکن دارای 2 تیپ کلی : ثابت و کشویی می باشد. بیشترین تیپ مورد استفاده در صنعت ، تیپ کشویی می باشد. تابلو های سیواکن برای فیدر های خروجی با تعداد بالا کاربرد دارند و اکثرا در کارخانه ها، مترو و مکان های صنعتی که به  تعداد فیدرهای خروجی بیشتر و با آمپراژ بالا نیاز است ، استفاده می شود.

 

تیپ کشویی تابلو برق سیواکن

 

اصلی ترین دلیل استفاده از تیپ کشویی خاموش نشدن کلی  قسمت های تابلو در هنگام تعمیرات تابلو می باشد. ساختار کشویی تابلو، این امکان را به وجود می آورد که در هنگام خطا (fault) درهریک  از بخش های تابلو ، تنها آن بخش را به صورت کشویی از مدار خارج کرده و سرویس  مربوط انجام شود. در این صورت ، دیگر بخش های تابلو به فعالیت خود ادامه می دهند. این مزیت  مهم تابلو های کشویی است ،  که باعث می شود این تیپ از تابلو ها در صنایع نفت و گاز، مترو، فرودگاه ها و هر صنعتی که نباید قطع کلی برق(خاموشی) داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مشخصات تابلو برق ایستاده سیواکن

 

کلیه استرکچرها ی و اجزا تابلو های برق سیواکن با ضخامت ۲٫۵ میلی‌متر و با ورق گالوانیزه می باشد و با داشتن نوار آب بندی بر روی قسمت داخلی در ها مانع از ورود  غبار و رطوبت به داخل تابلو ها می شود که باعث افزایش درجه حفاظت IP  تابلو  می گردد. رنگ این مدل تابلو از نوع استاتیک با کد RAAL 7035 می باشد. تابلو های سیواکن در سایز های مختلف قابل سفارش می باشد. ضمنا سایز های موجود و قابل ارسال در کمترین زمان  در لیست زیر قابل مشاهده می باشد.

مصارف تابلو برق ایستاده تیپ سیواکن

 

تابلو برق سیواکن بیشتر در مراکز بزرگ و پرمصرف از قبیل نیروگاهها، شرکت های نفت، پست های برق و کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد . این تابلو ها بصورت کشویی و فیکس قابل تولید میشوند . مونتاژ مکانیکی این تابلوها مهمترین بخش آنها بوده و پیچیدگی خاصی دارد.

0/5 (0 نظر)