تابلو برق موتور خانه

 

تابلو برق موتورخانه جهت راه‌اندازی صحیح الکتروموتورها با حفاظت کامل تولید شده و به کار برده می شوند. از این نوع تابلو برق استفاده های فراوانی می شود و در مکان های مختلفی از آن ها جهت راه‌اندازی انواع الکتروموتورها MCC، دیگ بخار و مشعل ها استفاده می کنند تا کنترل به درستی و بدون دخالت نیروی انسانی به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود. تقریبا 80 تا 90% تجهیزاتی که در تابلو برق موتورخانه تعبیه میشود، جهت را ه اندازی موتورهای الکتریکی و مابقی تجهیزات مربوط به روشنایی و موارد دیگر است.

تولید و فروش تابلو برق موتورخانه در ایران پارس الکتریک

قیمت تابلو برق موتور خانه

تابلو برق موتور خانه (Electrical panel of the engine house) در انواع مختلفی نظیر ایستاده، بارانی، توکار و روکار تولید و به بازار عرضه می شوند. مهمترین نکته در رابطه با این تابلو برق ها، حفاظت آنها است که بر اساس منطقه مورد استفاده از لحاظ جغرافیایی و جوی تعیین میگردد.

داخل این تابلوها درایوهای راه انداز موتورهای الکتریکی نصب میگردد که خنک سازی آن با توجه به دمای جوی و مکان جغرافیایی آن تعیین می شود، به دلیل وجود نوسانات قیمتی در بازار، بهتر است برای اطلاع از قیمت تابلو برق قیمت به روز تابلو برق موتور خانه با مشاوران ما در ایران پارس الکتریک تماس حاصل نمایید.

قیمت تولید و پخش تابلو برق موتور خانه

خرید تابلو برق موتور خانه

 

خرید تابلو برق موتورخانه به فاکتورهایی همچون ابعاد، جنس بدنه، نوع آن و … بستگی دارد. همچنین امروزه با توجه به نوسانات اقتصادی موجود در بازار، تابلو برق قیمت مشخص و ثابتی ندارد. لذا بهتر است برای خرید با مشاوران در این حوزه تماس حاصل نموده و از آنها مشورت بگیرید.

قیمت پخش تابلو برق موتور خانه

تولید کننده تابلو برق موتور خانه

 

تابلو برق‌ موتورخانه‌ ها متشکل از اجزا متفاوتی هستند که هر کدام از این اجزا نقش مخصوص به خود را دارند.

 

 1. کنتاکتور: عامل اصلی قطع و وصل مدار فرمان از راه دور.
 2. بی متال: فرمان دادن قطع جریان در اثر عبور جریان بیش از حد مجاز.
 3. انواع رله ‌ها: ارسال کردن فرمان قطع یا وصل جریان در اثر به وجود آمدن عوامل مختلف و خطا‌های متفاوت (مانند رله ‌ی کنترل فاز، رله‌ ی کنترل بار، رله ‌ی زمانی یا تایمر و…).
 4. انواع مختلف کلید‌ها: جهت قطع و وصل کردن مدار (مانند کلید‌های سلکتوری، غلتکی، بوش باتون، میکرو سوئیچ، فلوتر سوئیچ و…).
 5. تجهیرات اندازه گیری: محاسبه کردن پارامتر‌هایی که متغیری هستند (مانند آمپرمتر، ولت متر، وات متر، فرکانس متر، کسینوس فی متر و…).
 6. ترانس جریان یا سی تی (ترانس ولتاژ یا پی تی): کاهش یا افزایش دادن جریان و یا ولتاژ.
 7. بدنه: قسمت فلزی که تجهیزات را محصور می‌کند و آن‌ها را محافظت می‌کند.

ارتباطات: جزئی که باعث ارتباط تجهیزات توسط هادی‌ها می‌شود (مانند سیم ها، شینه ها، کابل‌ها و…).

قیمت تابلو برق استخر

 

قیمت تابلو برق استخری را با توجه به امکانات استخری همچون سایز، ساعت، تعداد چراغ ها و … که در آن به ‌کار برده می شود،  محاسبه می کنند. همچنین بهتر است به دلیل نوسانات موجود در بازار، قیمت دقیق را از طریق اطلاعات درج ‌شده در قسمت تماس با سایت ها به دست آورید. به همین منظور برای خرید تابلو برق استخری، می توانید مشخصات محصول مورد نظر خود را با مشاوران ما در ایران پارس الکتریک در میان بگذارید تا محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب را از ما تحویل بگیرید.

تولید کننده تابلو برق استخری در لاله زار

قیمت تابلو برق پمپ آب

تابلو برق از قسمت ‌های مهم پمپ ‌های آب، محسوب می شود. با استفاده از طراحی مناسب در تابلو‌های برق، عملکرد بوستر پمپ کنترل می‌شود بنابراین راندمان کاری بوستر پمپ افزایش خواهد یافت. برای نمونه جلوگیری از صدمات دوفاز شدن، افزایش و کاهش ولتاژ، کنترل خطوط سه فاز در مقابل اختلالات از تابلو برق پمپ استفاده می‌شود.

 

مجموعه ما «ایران پارس الکتریک» در زمینه فروش انواع تابلو برق صنعتی مخصوصا تابلو برق پمپ آب، تابلو برق روکار و دیگر تجهیزات نظیر سیم و کابل و تجهیزات صنعتی مورد نیاز برای بخش های صنعت و ساختمان کشور، پروژه های نفت و پتروشیمی با بهترین برندها فعالیت دارد. شما همراهان و مشتریان گرامی برای اطلاع از قیمت محصول مورد نظر خود می توانید با ما تماس بگیرید.

تابلو برق استخر و جکوزی

 

برق سه فاز ورودی وارد فیوز محافظ جان شده، سپس وارد فیوز مینیاتوری سه فاز اصلی شده و از آن در مابقی فیوزهای تک فاز و سه فاز تقسیم می‌شود.برق ورودی پس از عبور از فیوزها وارد کنتاکتورها و بی متال ها شده و در نهایت از ترمینال های خروجی خارج می‌شود. هر تایمر وظیفه کنترل زمان قطع و وصل یکی از  کنتاکتورها را دارد.

خرید تابلو برق استخری یا موتور خونه در تهران

از کنترل فاز برای کنترل تقارن فازها و در صورت قطع بودن یا افزایش و با کاهش ولتاژ یکی از فازها یا عدم تقارن فازها مدار را قطع میکند تا به الکترو موتورها آسیبی نرسد .در این تابلوی برق استخری از چراغ های سیگنال برای نمایش قطع یا وصل بودن فازها استفاده شده است .کلیدهای گردان نیز نوع وضعیت کاری کنتاکتورها را مشخص می‌ کنند.

مونتاژ تابلو برق استخری

 

تجهیزات مورد استفاده در تابلو برق استخری شامل:

 

 • یک عدد فیوز محافظ جان
 • دو عدد فیوز مینیاتوری سه فاز
 • هفت عدد فیوز مینیاتوری تک فاز
 • سه عدد کنتاکتور به همراه بی متال
 • دو عدد تایمر آنالوگ
 • یک عدد تایمر تأخیر
 • یک عدد کنترل فاز
 • یک ترانس تبدیل 220 به 24
 • چراغ های سیگنال و کلیدهای دو طرفه
فروش تابلو برق استخر

 

تابلو برق استخر متشکل از یک پنل پلاستیکی مقاوم به رطوبت است که اجزای اصلی آن شامل فیوزها، بی متال، تایمر فیوز محافظ جان، ترانس، کلید مینیاتوری، کنترل بار، کنترل فاز، مولتی تایمر، ترانس جریان، کنتاکتور کلید گردان، شاستی، ترمینال ریلی و … است. اگر قصد خرید تابلو برق استخری را دارید با بخش فروش تجهیزات ایران پارس الکتریک تماس حاصل نمایید تا از قیمت به روز اطلاع یابید.

تولید و پخش تابلو برق موتورخانه در تابلو سازی ایران پارس الکتریک

تابلو برق استخر خانگی

موارد کاربردی تابلو برق ها، نصب و نگهداری قطعات و اِلمان های صنعتی است. معمولاً از جنس فلز یا PVC هستند تا از قطعات صنعتی در برابر عوامل بیرونی همانند گرد و غبار یا آتش‌سوزی، حرارت یا در برابر ریخته شدن آب بر روی آن‌ها جلو گیری کنند.همچنین تابلوها می توانند از برق گرفتی احتمالی کارکنان و نیروهای تاسیسات جلو گیری‌ کنند.

از دیگر انواع تابلو برق و مهمترین بخش یک استخر، تابلو برق استخر است که جزو مرکز کنترل استخر محسوب می شوند. در استخرها، آب و بخار وجود دارد که خاصیت رسانایی برق داشته و همین امر می تواند خطر برق گرفتگی و شوک الکتریکی را بالا ببرد. به همین منظور و برای به حداقل رساندن آسیب ها، از لوازم برقی مناسب و ایمن همچون تابلو برق استفاده می شود. بی شک استفاده از این تجهیز برقی می تواند کیفیت مطلوب و کارایی ایمنی را برای استخر شما فراهم کند.

0/5 (0 نظر)