تابلو امرجنسی موتور برق
تابلو برق امرجنسی یا همان اضطراری، تابلویی است که دارای اجزای فرمان همراه قدرت است، که از طریق آن شما می توانید تمام اجزای موتور برق و دیزل ژنراتور را چک کنید و از سلامت و درستی کار کردن ژنراتور آگاه باشید.

تابلو امرجنسی ژنراتور ATS

 

 

تابلو برق ژنراتور دیزل

 

ساخت تابلو برق دیزل ژنراتور هم یکی از اصلی ترین تخصص های ماست ، ایران پارس الکتریک با بیش از 10 سال سابقه در تامین و تولید انواع تجهیزات باکیفیت و اصلی تابلو برق نظیر انواع بردهای الکترونیکی و اسکلت تابلو برق و دیگر محصولات تلاش دارد تا رضایت شما مشتریان گرامی را به دست آورد .


مشاهده دیگر محصولات ایران پارس الکتریک : قیمت تابلو برق کنتوری

ساخت تابلو برق ژنراتور

ساخت انواع تابلو برق ژنراتور تابلوهای سفارشی و خاص مورد نیاز شما در گارگاه ما با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تضمین شده بازار،تامین درجه حفاظت تابلو (IP) بر اساس نیاز شما از 23 IP تا 54 IP، رنگ الکترواستاتیک پودری کوره ای و دیگر کارهایی که برای بالا رفتم کیفیت کار انجام می شود .

تابلو اتوماتیک ژنراتور ( change over )

ایران پارس الکتریک تولید و عرضه کننده انواع تابلو برق های change over در خیابان لاله زار تهران می باشد ،برای خرید ویا اطلاع از لیست قیمت محصولات با ما تماس بگیرید، تابلو کنترل دیزل ژنراتور وظیفه مدیریت و کنترل کارکرد دیزل ژنراتور را به عهده دارد ،تابلو اتوماتیک روی ژنراتور هایی که به صورت اضطراری استفاده می گردد نصب میگردد

 

مشاهده دیگر محصولات ایران پارس الکتریک :  تابلو برق ریتال

قیمت تابلو امرجنسی موتور برق

 لطفا برای اطلاع از قیمت انواع تابلو امرجنسی موتور برق با ما تماس بگیرید:  33985521-021
مشاهده محصولات دیگر
سایر
تابلو برق ها

در مورد ژنراتور بیشتر بدانید

وجود برق در زندگی های پرمشغله امروزی حیاتی است. چرا که نبود برق به معنی تعطیلی زندگی است!!! ولی خب، گران نباشد، زیرا بشر همیشه دنبال راه حلی برای مشکلاتش است، و اختراع کردن یکی از این راه حل هاست.

که برق اضطراری می تواند راه حل مشکل قطعی برق و نبودن آن باشد، اما برق اضطراری را از کجا تهیه کنیم؟ برق اضطراری؛ جایگزین برق شهری است که توسط یک مولد انرژی باید تولید و وارد مدار سیستم شود.

مولدها؛ تجهیزاتی هستند که وظیفه آنها استفاده از انرژی دیگری به عنوان منبع و تبدیل آن به انرژی الکتریکی است. و ژنراتور‎ها نوع مهم و کاربردی این مولد‎ها هستند که در این موارد از آنها استفاده میشود. کلمه ژنراتور از کلمه generate به معنای تولید کردن گرفته شده است. که این وسیله انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. وظیفه ی این دستگاه در نیروگاه ها، تامین برق کشور، شهر و روستاها است.

 

از انواع ژنراتور برق  میتوان موارد زیر را نام برد:

 

1- از نظر نوع مصرف، به مولد برق خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شود.

2- از نظر سوخت مصرفی، به مدل های گازی، بنزینی و گازوییلی تقسیم می شود. و از مدل های بدون سوخت میتوان به نوع آبی و بادی اشاره کرد.

3- بر اساس توان خروجی به دو مدل تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند. که خروجی تک فاز بیشتر در مناطق مسکونی و روستایی کاربرد دارد و خروجی سه فاز برای تاسیسات برقی و استفاده ‎های تجاری.

4- از نظر توانی نیز بر حسب کیلو ولت آمپر KVA، کیلو وات KW و اسب بخار HP بیان می شود.