فروش تابلو برق

فروش انواع تابلو برق صنعتی با بهترین قیمت در بازار لاله زار تهران؛ گروه صنعتی پارس الکتریک طراح و تولید کننده تابلو برق با بهترین کیفیت مطابق با استاندارد های روز دنیا، جهت مشاوره و یا استعلام قیمت با ایران پارس الکتریک تماس بگیرید.قیمت تابلو برق صنعتی

خرید تابلو برق صنعتی

فروش انواع تابلو برق صنعتی در مدل ها سایز ها  و طراحی های مختلف ، انواع باکس تابلویی برق و ملحقات در فروشگاه  ایران پارس الکتریک واقع در خیابان لاله زار تهران


مشاهده دیگر محصولات ایران پارس الکتریک : ساخت تابلو برق روشنایی

 

قیمت تابلو برق

  1. بهترین قیمت تابلو برق بازار در فروشگاه ایران پارس الکتریک ، برای اطلاع از قیمت انواع تابلو برق صنعتی با ما تماس بگیرید

  1.  
  1. تابلو برق 

  1. در تعریف دقیق تابلو برق باید گفت؛ فضایی که تجهیزات برقی در آن نصب می شوند. به تعبیری این وسیله یک محفظه برای سیم کشی و نصب تجهیزات الکتریکی است که لوازمی مثل کلیدها، فیوزها، رله ‌ها، کنترلرها، قطع کننده‌ ها، ترانسفورماتورهای جریان پتانسیل و همچنین نمایشگرهای مختلف را روی آن نصب می کنند.
  2. به طور کلی تابلو؛ ترکیبی است از یک یا چند وسیلۀ کلیدی (قطع و وصل) همراه با تجهیزات کنترل، اندازه گیری، حفاظت و تنظیم که تمامی اتصالات برقی و مکانیکی داخلی و قسمت های بدنۀ آن به طور کامل سوار شده باشد و از تجهیزاتی است که برای کنترل، نیرو رسانی و توزیع انرژی الکتریکی در صنایع برق به کار می رود.
  3.  

 

از کاربردهای تابلو برق

میتوان به حفاظت در برابر خطرهایی نظیر نوسانات جریان برق، افزایش یا کاهش ولتاژ و سایر شوک‌ های الکتریکی اشاره نمود. همچنین برای نظارت صحیح بر تجهیزات الکترونیکی در تابلوهای برق، از نمایشگرها استفاده می شود که معمولا نمایش میزان جریان، توان الکتریکی، فرکانس ‌ها و ولتاژ در هر لحظه توسط این دستگاه صورت میگیرد.

کاربرد دیگر این تابلو، حضور قطع کننده ‌هاست، بدین معنی که، در صورتی که موارد ایمنی در کاربرد وسایل برقی به هر دلیلی رعایت نشود ممکن است خطرآفرین باشند، و در صورت بروز حادثه می توان برای قطع سریع برق از قطع کننده‌ ها استفاده نمود.

 

مشاهده دیگر محصولات ایران پارس الکتریک : تابلو برق کنتوری تاییدیه دار

 

هدف استفاده از تابلو برق موارد زیر می باشد:

  • فراهم شدن امکان کنترل و حفاظت مطمئن و دقیق.
  • قابلیت استفاده از سیستم های الکتریکی به هم پیوسته و با هزینۀ کمتر.
  • تعمیر، سرویس و نگهداری آسان و سریع.
  • تأمین ایمنی سیستم و موجودات زنده.

و در کل تابلوهای برق، برای جلوگیری از وارد شدن شوک الکتریکی به کاربران تجهیزات و حفاظت تجهیزات در برابر عوامل محیطی استفاده می شوند.

تابلوهای برق از نظر ولتاژ به ۳ دسته تقسیم می شوند:
1- تابلو برق LV (فشار ضعیف): ولتاژ تابلو برق‌ های فشار ضعیف (Low Voltage)، کمتر از ۱۰۰۰ ولت دارند. مثل تابلو

برق ساختمانی.

2- تابلو برق MV (فشار متوسط): ولتاژ تابلو برق‌ های فشار متوسط (Medium Voltage)، بین ۱۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ ولت

است. مثل برخی تابلو برق های صنعتی.

3- تابلو برق HV (فشار قوی): تابلو برق‌ های فشار قوی (High Voltage)، ولتاژ بالاتری نسبت به تابلو برق فشار متوسط دارند. مثل تابلو برق های اتاق کنترل.

مشاهده محصولات دیگر

سازنده انواع تابلو برق صنعتی

وظایف تابلو برق چیست؟

توزیع نیروی برق و تغذیه مصرف کننده ها

حفاظت از مصرف کننده ها و ایمنی کاربران

بهینه سازی و کنترل مصرف کننده ها و تجهیزات ، ابلو های lv به نوعی تامین کننده و توزیع کننده نهایی برق فشار ضعیف بین مصرف کننده می باشد.